O nás

Odborníci pre kanalizácie, odpad a vodu

Spoločnosť AMSTAVBA s.r.o. sme založili v roku 2008 po dlhoročnej praxi a skúsenostiach s cieľom zaisťovať profesionálne čistenie kanalizácie, monitorovanie, pokládku, opravu kanalizácie a komplexnú stavebnú činnosť. Disponujeme novým kvalitným technickým vybavením. Čistenie kanalizácie prevádzame s využitím vysokotlakovej techniky, ktorá zvládne i tie najhrubšie usadeniny či korene stromov.

Pripravená je pre Vás naša NON-STOP havarijná služba.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Banskej Bystrici, no pôsobnosť našej firmy je zameraná na stredoslovenský a taktiež západoslovenský región. Základom úspešnosti našej firmy je kvalita vykonaných prác, priaznivé ceny, rýchlosť, profesionálny prístup a neoceniteľné skúsenosti našich pracovníkov.

Ambíciou našej spoločnosti je nielen zvyšovanie počtu pracovníkov a kvalitnejšej technológie, ale aj neustále vykonávanie kvality práce a spokojnosť našich zákazníkov.

Svoje služby poskytujeme individuálnym klientom v rodinných domoch a bytoch ako aj bytovým podnikom, bytovým družstvám, domovým samosprávam, nemocniciam, podnikateľským subjektom v ich objektoch, školským zariadeniam, reštauračným zariadeniam,....

Ponúkame služby

Kanalizácie

Upchala sa Vám kanalizácia alebo odtok? Vyčistíme! Potrebujete zistiť v akom stave je Vaša kanalizácia? Zmonitorujeme! Chcete sa napojiť na kanalizáciu, vybudovať novú kanalizačnú prípojku alebo vymeniť starú kanalizáciu za novú? Vykonáme!

Ostatné služby

Pokládka vodovodného potrubia, rekonštrukcie domov, bytov, bytových jadier, výkopové a zemné práce, kompletná stavebná činnosť.

Pôsobíme v celom Banskobystrickom a Nitrianskom kraji.

OBRÁŤTE SA NA NÁS.

Sme odborníci na kanalizáciu, odpad a vodu.

KANALIZACIE.EU

Referencie